Kantin Kart

Pandemi Koşulları dolayısıyla başlattığımız uygulamalardan biri olan Kantin Kartı uygulaması ile alış-veriş esnasında para ile temasın ortadan kalkarak hijyen tedbirlerinin gelişmesini hedefledik.

Okul kantinleri için öğrencilerden alışveriş sonrası ücretlerin tahsil edilmesi, zaman kaybına ve çok sayıda öğrencinin kasada büyük bir yığılma oluşturmasına sebep olur.
Bu sorunun çözümü için kurduğumuz kantin kartı sistemi ile öğrencilerimizin kartlarına önceden para yüklenir ve böylelikle işlemler kantin kasalarında bu kartlarla gerçekleşir. Böylelikle kantinlerde para kullanma hareketi ortadan kalkar ve tüm işlemler kayıt altına alınmış olur.

Belli bir merkezden kartlara para yükleme işlemi gerçekleştirilir, kantinlerde ise öğrenciler bu kantin kart sistemi ile ödemelerini saniyeler içinde yaparlar. Para üstü alma gibi zaman alıcı işlemler ortadan kalkacağı gibi, öğrencilerin harcamaları da eksiksiz bir şekilde kayıt edilmiş olur.

Okul kantinimizde akıllı öğrenci kartları sistemi ile tüm işlemler işletme yöneticileri tarafından raporlanabilir. Velilerimiz de öğrencinin harcama detaylarını görebilir. Kart üzerinde alınmasını istemediği ürünler engellenebilir ve günlük harcama limiti belirlenebilir. Kantin kart sistemine giriş yapmak için tıklayınız